Turnieje w Greifswaldzie

?  ⚽️
Dnia 15 stycznia 2017r nasi młodzi piłkarze z roczników 2006/2007 i 2008, wzięli udział w Międzynarodowym Turnieju w Greifswaldzie.

Mieliśmy okazję zmierzyć się z klubami, które prowadzą treningi już od minimum 3-4 lat. Orliki Akademii Piłkarskiej Baltica (rocznik 2006/2007) niemal we wszystkich meczach, grali jak równy z równym, uzyskując jedno zwycięstwo, dwa remisy oraz dwie minimalne przegrane.

Nasze Żaki, czyli piłkarze z rocznika 2008, zaprezentowali się równie dobrze. Rozgrywając zacięte mecze, musieli jednak uznać wyższość bardziej doświadczonych zespołów.

Obie nasze drużyny zdobyły bezcenne doświadczenie i taki też był cel uczestnictwa w tym turnieju. Pamiętajmy, że w takiej rywalizacji nieraz się przegrywa, ale tylko po to, aby docenić późniejsze zwycięstwa i zmotywować się do dalszej, sumiennej pracy na treningach.

Jesteśmy dumni z Naszych zawodników i gratulujemy im wspaniałej postawy ??⚽️❤️