Zwycięski Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Wolina

ZŁOTY WEEKEND PIŁKARZY AP BALTICA ŚWINOUJŚCIE!!!⚽️

Informowaliśmy już o sukcesie 9-latków AP Baltica, którzy wygrali turniej o Puchar Przewodniczacego Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim. Tym razem w ich ślady poszli nasi piłkarze z rocznika 2004/05, którzy po emocjonującej grze na pełnowymiarowym boisku hali sportowej w Przybiernowie, zwyciężyli w turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Wolina.

W turnieju wzięło udział 8 zespołów podzielonych na 2 grupy. Nasi piłkarze na początku zajęli 1 miejsce w swojej grupie, po zwycięstwach nad Futbol Academy Szczecin 2-0 i Ina Goleniów 7-0 oraz remisie z Vineta Wolin 0-0 ⚽️??

Następnie w ćwierćfinale pokonaliśmy Vinete Wolin 2005 6-0. W półfinale znowu przyszło nam się zmierzyć z gospodarzem turnieju, zespołem Vinety Wolin i po bardzo zaciętym meczu nasi młodzi piłkarze zwyciężyli 1-0.

W finale turnieju zmierzylismy się z drużyną
Gryfa Kamień Pomorski. 2-krotnie obejmowalismy prowadzenie, ale na 30 sekund przed końcem meczu nasi przeciwnicy strzelili wyrównujaca bramkę, i mecz finałowy zakończył się wynikiem 2-2 ⚽️⚽️⚽️

O naszym zwycięstwie zadecydowały rzuty karne, w których pokonaliśmy Gryfa 1-0 po bramce Miłosza Brzozowskiego, który z 7 bramkami został również Królem Strzelców całego Turnieju.
Wielkie Gratulacje dla wszystkich naszych piłkarzy❤️⚽️???

Oby więcej tak wspaniałych weekendów!