Aktywny weekend Akademii Baltica!

W dniu dzisiejszym (14 maja) Akademia Piłkarska Baltica wzięła udział w rozgrywkach ZZPN Terenowej Ligii Żaka (rocznik 2008). Tym razem organizatorem była drużyna Orła Mrzeżyno, a rozgrywki miały miejsce w Trzebiatowie. Nasza drużyna osiągnęła bardzo dobre wyniki wygrywając wszystkie mecze i tylko raz remisując.

Tego samego dnia, w Świnoujściu na Stadionie Miejskim, odbył się Turniej Terenowej Ligi Orlika ZZPN (rocznik 2006/2007). Podobnie jak rocznik 2008 drużyna zwyciężyła we wszystkich meczach i raz zremisowała.

W trakcie oraz po turnieju można było skorzystać ze szwedzkiego stołu, który ufundował oraz przygotował Pan Przemysław Jasiecki, dodatkowo kolejny raz dzięki uprzejmości Hotelu West Baltic i Pana Tomasza Grzybowskiego można było spróbować pysznego, gorącego rosołu! Ogromne podziękowania!

Gratulujemy naszym zawodnikom, jak widać weekend spędzili bardzo aktywnie dając z siebie 100% na boiskach! Dziękujemy za wspaniałe widowiska.