⚽️ WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY ⚽️

W miniony poniedziałek (15.05) w Świnoujściu na sztucznym boisku OSiR odbyły się kwalifikacje do Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Zachodniopomorskiego Regionu B. Nasze Miasto reprezentowane było przez Szkołę Podstawową nr 1, która wcześniej zwyciężyła w Świnoujściu.
Miło nam poinformować, że turniej zorganizowała Akademia Piłkarska Baltica wraz z koordynatorem Jerzym Łapińskim, a turniej na 2 boiskach równocześnie sędziowali Sebastian Olszar i Marcin Adamski.
Drużyna złożona w większości z Zawodników AP Baltica i kierowana przez Panią Trener AP Baltica Katarzynę Charuste-Stefańską nie zawiodła, dochodząc do finału rozgrywek. To wystarczyło w dostaniu się do dalszej fazy rozgrywek, gdyż taki przywilej przysługiwał obu finalistom.
W finale nasza drużyna po zaciętej walce przegrała z rówieśnikami ze Szczecina 4:5, a Królem Strzelców imprezy został z 6 golami zawodnik ze Szkoły Podstawowej nr 1 i trenujący na co dzień w AP Baltica – Miłosz Brzozowski.
Serdecznie gratulujemy młodym piłkarzom ze Świnoujścia, Pani Trener Charuście-Stefańskiej i całej Szkole Podstawowej nr 1, życząc sukcesów w dalszej fazie Igrzysk!!!❤⚽️