NIEDZIELA Z AP BALTICA.

NIEDZIELA Z AP BALTICA. SPORO SPORTOWYCH EMOCJI !

W ostatnią niedzielę (10.09) AP Baltica rozegrała wiele emocjonujących spotkań niemal we wszystkich kategoriach wiekowych, uczestnicząc w rozgrywkach ligowych ZZPN. Dzień rozpoczął się od ligowego turnieju w kategorii wiekowej E1 Orlik (2007/08), którego byliśmy organizatorem. Wielkie brawa należą się naszym zawodnikom, gdyż wygraliśmy wszystkie 4 mecze pokonując Jantara Dziwnów, Falę Międzyzdroje, Flotę Świnoujście i Bałtyk Międzywodzie. Jednak nie wyniki, a głównie sposób gry naszych młodych adeptów mógł podobać się licznie zgromadzonej publiczności.
Następnie rywalizowały zespoły w kategorii wiekowej F1 Żak (2009/10). Odbyło się wiele ciekawych i zaciętych spotkań, z których nasz zespół odniósł 2 zwycięstwa, 1 mecz zakończył się remisem, a 1 przegraną. Również wielkie brawa dla naszych Piłkarzy, ale nie mniejsze dla ich zaangażowanych Rodziców za przygotowanie pysznego bufetu.
W Gryficach, w ramach Terenowej Ligi G1 Skrzat (2011/12) po raz pierwszy w swojej jeszcze krótkiej przygodzie z piłką rywalizowali nasi najmłodsi podopieczni. Bawili się wyśmienicie, strzelając wiele pięknych bramek. Zupełnie nie było widać, że to ich pierwszy poważny turniej w życiu. Wygraliśmy wszystkie mecze, pokonując Football Academy Gryfice, Gryf Kamień Pomorski oraz Spartę Gryfice.
W ramach TLM D Młodzik (2005/06) powinno odbyć się spotkanie z drużyną Gryfa Kamień Pomorski, która jednak nie dotarła do Świnoujścia. Wygraliśmy więc walkowerem, a nasi Zawodnicy rozegrali mini-mecz pomiędzy sobą.
Nasza najstarsza drużyna Trampkarzy rozegrała mecz w Stargardzie z Błękitnymi w ramach WLT (2004.) Po bardzo zaciętym meczu przegraliśmy 2:3, a bramki dla naszego zespołu strzelili Oskar Rożko i Olaf Wojtkiewicz.
AP Baltica dziękuje kibicom za doping i zaprasza na kolejne mecze.