REMISOWY WEEKEND AKADEMII PIŁKARSKIEJ BALTICA

Miniona sobota z udziałem AP Baltica przyniosła jak zwykle wiele piłkarskich emocji.
Drużyna Młodzików AP Baltica gościła na syntetycznym boisku OSiR w Świnoujściu, Iskrę Golczewo. Od początku spotkania nasza drużyna wyraźnie dominowała, tworząc wiele wyśmienitych sytuacji bramkowych. Pod koniec meczu, przy prowadzeniu 3:1 nasza drużyna 2-krotnie dała się zaskoczyć i spotkanie zakończyło się remisem 3:3.

Trampkarze AP Baltica podejmowali z kolei w tym dniu drużynę Football Academy Szczecin. Od początku mecz toczony był w szybkim tempie dostarczając zgromadzonej publiczności wielu emocji.  W pierwszej połowie nasza drużyna grała bardzo dobrze, wyraźnie przeważając nad przeciwnikiem. Szkoda wielu niewykorzystanych okazji do strzelenia gola po których Baltica powinna prowadzić. Po zmianie stron mecz się wyrównał i kilka razy również drużyna ze Szczecina była bliska objęcia prowadzenia. Ostatecznie spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Dziękujemy wszystkim za kibicowanie!!!