ZWYCIĘSTWO AKADEMII BALTICA W NIEMCZECH.

W miniony weekend drużyny Młodzików AP Baltica uczestniczyły w turniejach halowych. W sobotę 27.01 zespół Akademii złożony w większości z chłopców urodzonych w 2006 roku zajął 4 miejsce na turnieju w Płotach. Do zajęcia wyższego miejsca zabrakło trochę szczęścia, jednak  styl gry naszej drużyny rywalizującej w kategorii wiekowej 2005 mógł się podobać.

W niedzielę 28.01. zespół AP Baltica złożony w większości z zawodników urodzonych w 2005 roku uczestniczył w turnieju w Greifswaldzie. Nasza Akademia została zaproszona przez Gospodarza turnieju- klub Greifswalder FC, z którym mamy podpisaną umowę o współpracy. Turniej zaczęliśmy obiecująco. Po trzech grupowych zwycięstwach kolejno: 4:0 z FC Rostocker, 1:0 z VFC Anklam i 2:1 z Greifswalder FC Weiss, nasz zespół awansował do grupy Gold, w której rywalizowano o miejsca 1-4. Po bezbramkowym remisie z Greifswalder FC Rot, o wszystkim decydował ostatni mecz całego turnieju, który nasz zespół rozgrywał przeciwko renomowanej Akademii z Rostocku- FC Forderkader Rene Schneider. Po wspaniałej grze naszych Zawodników, którzy pokazali cały swój kunszt piłkarski, AP Baltica odniosła pewne zwycięstwo 4:1!!!. Skład naszej drużyny: Daniel Zamiara (4 gole), Oskar Rożko i Maks Turajski (po 3 gole), Oliwier Piasecki (1 gol), Kacper Kluczyński, Rafał Jończyk, Kacper Jasiecki oraz Kacper Czaja. Wielkie Gratulacje dla naszych młodych Piłkarzy. Chcieliśmy podziękować serdecznie naszemu Sponsorowi –firmie G+K STEELCON za użyczenie busa, którym nasze drużyny podróżowały w weekend.