OBOZY LETNIE AP BALTICA 2018 W SŁUBICACH

Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o. o. funkcjonuje od lutego 2012 roku w wyniku przekształcenia zakładu budżetowego OSiR w spółkę prawa handlowego. Ośrodek posiada 30-letnie doświadczenie w prowadzeniu działalności sportowej i sportowo-rekreacyjnej, popartej organizacją kilku tysięcy wydarzeń sportowych o randze regionalnej, ogólnopolskiej i międzynarodowej. Świadczy również kompleksowo usługi hotelowe. SOSIR dysponuje wieloma obiektami sportowymi: olimpijskim stadionem lekkoatletyczno – piłkarskim z bieżnią okólną 6-torową o nawierzchni syntetycznej typu MONDO, boiskiem pełnowymiarowym o nawierzchni trawiastej, trzema płytami piłkarskimi o nawierzchni trawiastej (treningowymi), boiskiem o nawierzchni sztucznej z oświetleniem, salą gimnastyczną, sportową halą miejską, siłownią, basenem odkrytym, minigolfem, 9 dołkowym polem golfowym, Driving Range, kortem tenisowym, boiskiem do siatkówki plażowej.

 

Przy zapisie prosimy o dołączenie wypełnionej karty kwalifikacyjnej oraz oświadczenia opiekunów,   Regulamin uczestnictwa w obozie, Niezbędnik uczestnika obozu

*Prosimy o jak najszybsze składanie kart kwalifikacyjnych do biura AP Baltica w celu rezerwacji (liczba miejsc ograniczona).