OSTATNI DZIEŃ AP BALTICA W LLORET DE MAR

Ostatni dzień AP Baltica w Hiszpanii upłynął pod znakiem sportu, integracji i rozrywki. Na porannym treningu Trenerzy zorganizowali konkurs umiejętności technicznych o tytuł Turbo-Drużyny obozu. Wystartowało 14 drużyn 3-osobowych wyłonionych w drodze losowania spomiędzy wszystkich uczestników obozu. Po bardzo wyrównanym i emocjonującym przebiegu turnieju Turbo-drużyną obozu w Lloret De Mar została drużyna w składzie: Filip Adamski, Przemek Strzelczyk i Benio Wawrzonkiewicz. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna w składzie: Daniel Zamiara, Szymon Olszar i Marcel Makarowski. 3 miejsce przypadło drużynie, którą tworzyli: Kuba Sułkowski, Miłosz Lipiński i Tomek Miezio. Wielkie brawa dla zwycięzców. Po obiedzie cała ekipa Akademii udała się na plażę w celu integracji z drużynami z różnych stron świata. Doszło między innymi do zabawnego spotkania z przesympatyczna drużyną kolumbijskich piłkarek.
Po kolacji odbył się niesamowity konkurs piosenki obozowej, na którym było dużo śmiechu i zabawy, ale nie zabrakło też owacji na stojąco. Kilku naszych podopiecznych wykazało się niemałym talentem wokalnym
W dniu jutrzejszym dobiega końca obóz edukacyjno-integracyjno-sportowy w Lloret De Mar i Akademia Baltica wyruszy w podróż powrotną do Świnoujścia.