NIEDZIELNE MECZE I TURNIEJE AP BALTICA

Za nami kolejne mecze naszych drużyn w ramach rozgrywek ZZPN. W niedzielę (15.04) w Wolinie odbył się turniej ligowy Orlika (2007/08) ZZPN. Nasze Orły nie zawiodły. Zaprezentowały świetną dyspozycję, będąc tego dnia nie do zatrzymania. Widowiskowa gra i wspaniała skuteczność (33 strzelone bramki przy 5 straconych), zapewniła naszej drużynie komplet zwycięstw oraz powiększenie przewagi w tabeli ligowej!!
Wyniki Orlików:
AP Baltica -Fala Międzyzdroje 7-1
AP Baltica -Vineta Wolin I: 3-1
AP Baltica -Jantar Dziwnów: 7-2
AP Baltica -Vineta Wolin II: 11-0
AP Baltica -Flota Świnoujście 5-1
Bramki zdobyli:
Kajetan Rupar 9
Kacper Jasiecki 9
Kacper Szmaja 6
Szymon Olszar 3
Beniamin Wawrzonkiewicz 3
Tobiasz Zbyszewski 2
Nikodem Górski 1
W tym samym dniu w Kamieniu Pomorskim walczyli Młodzicy (2005/06), gdzie po bardzo zaciętym i wyrównanym spotkaniu zremisowali z tamtejszym Gryfem 1:1. Bramkę dla naszej drużyny strzelił: Przemysław Strzelczyk
Trampkarze AP Baltica (2004) przegrali z drużyną: FASE II Szczecin 0:12.
WIELKIE BRAWA DLA WSZYSTKICH PIŁKARZY