MISTRZOSTWO LIGI ORLIKÓW AP BALTICA.


W sobotnie popołudnie (19.05),w Dziwnowie rozegrano ostatnią kolejkę Terenowej Ligi Orlika. Zawodnicy AP Baltica po trzech kolejnych zwycięstwach i jednej porażce, zapewnili sobie tego dnia Mistrzostwo Terenowej Ligi Orlika ZZPN. Przez cały rok prezentowali najlepszy futbol i wypracowali gigantyczną przewagę nad pozostałymi zespołami w grupie. Po ostatnim gwizdku wystrzeliły korki z szampanów i zaczęło się świętowanie Mistrzostwa. Kolejny etap to finały wojewódzkie, które odbędą się 1 czerwca w Szczecinku. Wielkie gratulacje dla wszystkich, którzy przyczynili się do tego sukcesu!
Wyniki Orlików:
AP Baltica-Jantar Dziwnów:4-1
AP Baltica-Fala Międzyzdroje:5-0
AP Baltica-Flota Świnoujście:1-0
AP Baltica-Vineta Wolin:0-1
Bramki:
Beniamin Wawrzonkiewicz -3
Kajetan Rupar -3
Kacper Jasiecki -2
Szymon Olszar -1
Jakub Zaworski -1
Również w sobotę (19.05), AP Baltica była gospodarzem turnieju ligowego w kategorii wiekowej Skrzat (2011/12). Rozgrywki odbyły się na boisku syntetycznym OSiR, przy ul. Matejki 17a w Świnoujściu. Gościliśmy drużyny: Gryf Kamień Pomorski, Footbal Academy Gryfice oraz Sparte Gryfice. Silny i liczny skład naszych najmłodszych piłkarzy (3 drużyny), kolejny raz pokazał jak pięknie można bawić się piłką, budując piłkarskie emocje. W turnieju zorganizowanym na najwyższym poziomie, padło wiele pięknych bramek, jednak najważniejsza była atmosfera stworzona przez Rodziców naszych podopiecznych. Serdeczne podziękowania dla nich, za przygotowanie poczęstunku oraz Pizzerii Batista za ufundowanie pysznej pizzy.
Młodzicy AP Baltica w tym dniu, po bardzo zaciętym i emocjonującym meczu przegrali u siebie z Gryfem Kamień Pomorski 4:5.
Dziękujemy za kibicowanie!