POWRÓT AP BALTICA Z MISTRZOSTW


Po spektakularnym zwycięstwie w Rozgrywkach grupowych Terenowej Ligi Orlika ZZPN, nasza drużyna Orlika (2007/08) w Dniu Dziecka 01.06, wzięła udział w finale wojewódzkim tej kategorii wiekowej, który odbył się w Szczecinku.
Turniej rozegrano w formule Mistrzostw Świata, w których nasza drużyna wystąpiła jako Dania.
Po bardzo dobrym pierwszym spotkaniu, które Baltica wygrała 2:0 po bramkach Rupara i Jasieckiego, rozbudzone zostały apetyty naszych piłkarzy. Niestety, następne 2 mecze zakończyły się porażkami naszej drużyny.
Po jednym zwycięstwie i dwóch porażkach drużyna AP Baltica zajęła ostatecznie 3 miejsce w grupie i nie awansowaliśmy do dalszej fazy turnieju.
Na koniec rozegraliśmy sparingowy mecz z Gavią Choszczno.
Wielkie Gratulacje należą się młodym Piłkarzom AP Baltica, dla których wielkim sukcesem był już sam awans do Finałów wojewódzkich. ?⚽?