WEEKENDOWE ZWYCIĘSTWA AP BALTICA.

W sobotę (09.06) Trampkarze AP Baltica rozegrali w Szczecinie mecz ligowy z tamtejszą Stalą w ramach 10 kolejki rundy wiosennej Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy ZZPN.
Nasi młodzi piłkarze nie dali żadnych szans rywalowi dominując od początku do końca meczu. Mecz toczony w 35 stopniowym upale zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 11:0.
Wielkie Brawa dla naszych piłkarzy.
Kolejnego dnia (10.06), w godz. 11:00-14:00, na syntetycznym boisku OSiR przy ul. Matejki 17a w Świnoujściu, byliśmy gospodarzem ostatniej kolejki ligi Żaka w sezonie rozgrywkowym 2017/2018.
AP Baltica wystawiła aż 4 zespoły, a stawkę uzupełniły drużyny: Fala Międzyzdroje oraz AP Gryf Kamień Pomorski. Mecze odbywały sie na dwóch boiskach, na których toczyły sie wyrównane boje. Wiele akcji i bramek były naprawdę przedniej urody, za które licznie zgromadzona publiczność nagradzała zawodników gromkimi brawami.? Tego dnia każdy zespół mógł się cieszyć z wygranej, a sam turniej można nazwać wielkim sukcesem, na zakończenie sezonu 2017/2018!!.
Wielkie brawa dla wszystkich naszych zawodników.
Pragniemy podziękować wszystkim rodzicom, za pomoc w organizacji imprezy i wspaniałego poczęstunku. Panu Leszkowi Wadze za pomoc medyczną oraz Restauracji Batista za pyszną pizzę.