SOBOTNIE ROZGRYWKI AP BALTICA.

SOBOTNIE ROZGRYWKI AP BALTICA.
W sobotę (15.09), Młodzicy D1 (2006) AP Baltica, rozegrali w Trzebiatowie mecz ligowy z tamtejszą Regą Trzebiatów w ramach rundy jesiennej Terenowej Ligii Młodzików ZZPN.
Młodzi piłkarze AP Baltica, nie dali żadnych szans rywalowi. Przez cały mecz nasza drużyna zdecydowanie dominowała, stwarzając mnóstwo sytuacji bramkowych. To jednostronne spotkanie zakończyło się zwycięstwem AP Baltica 13:0.
Tego samego dnia, AP Baltica była organizatorem turnieju ligowego w kategorii wiekowej Orlik Starszy E1 (2008). Rozgrywki odbyły się na płycie trawiastej Stadionu Miejskiego OSiR ,przy ul. Matejki 22 w Świnoujściu. W rywalizacji udział wzięły, oprócz naszej drużyny: dwa zespoły Gryfa Kamień Pomorski, Fala Międzyzdroje, Jantar Dziwnów. Na turniej nie dotarła drużyna- Vineta Wolin.
Piękne bramki, czysto sportowa rywalizacja i słoneczna pogoda sprawiły, że był to udany dzień dla piłkarzy oraz kibiców.
Wielkie podziękowania dla Rodziców naszych Zawodników, którzy przygotowali poczęstunek, a także wielkie Podziękowania dla Pana Leszka Wagi za opiekę medyczną.

Również w sobotę , z tym że na wyjeździe, w turnieju ligowym wystąpiła nasza drużyna Orlika Młodszego E2 (2009). W Międzyzdrojach AP Baltica, o godz. 10:00 rywalizowała z drużynami Fala Międzyzdroje I/II, Prawobrzeże Świnoujście, Flota Świnoujście, Iskra Golczewo. Tam również nie zabrakło piłkarskich emocji.
Wielkie Brawa dla wszystkich naszych piłkarzy.