WEEKENDOWE TURNIEJE AP BALTICA

WEEKENDOWE TURNIEJE AP BALTICA
W sobotę (02.03), odbyła się ostatnia kolejka tegorocznej edycji „Szczecińskiej Ligi Mistrzów” z udziałem AP Baltica Świnoujście. W serii finałowej graliśmy o mistrzostwo Ligi Europy, gdzie nasze Żaki z rocznika 2010 reprezentowały barwy PSG. Biorąc pod uwagę silną obsadę turnieju, 4 miejsce na koniec rozgrywek z dorobkiem: dwa zwycięstwa, jeden remis i dwie porażki, to bardzo dobry wynik. Wspaniały turniej, bardzo wysoki poziom sportowy, ale przede wszystkim super zabawa i wielkie emocje, zostaną na długo w pamięci naszych zawodników i ich rodziców .
W niedzielę (03.03), w Szczecinie odbył się turniej „Arkonia Cup 2019” dla rocznika 2008, również z naszym udziałem. Rywalizacja z bardzo silnymi zespołami jak: Pogoń Szczecin, Salos Szczecin, Błękitni Stargard, Sparta Gryfice i gospodarzem Arkonią Szczecin, wymagała dużego zaangażowania i koncentracji na boisku. Nasz zespół grał bardzo ambitnie, a akcje jakie stwarzaliśmy były znakomite. Nasi piłkarze odpadli przed fazą finałową, zdobywając jednak bezcenne doświadczenie piłkarskie.
W tym dniu zawodnicy AP Baltica z rocznika 2008,2009- uczestniczyli także w turnieju halowym w Międzyzdrojach. Mieliśmy okazję zmierzyć się z zespołami: Kamień Pomorski, R-Football Goleniów. Fala Międzyzdroje 2008, Fala Międzyzdroje 2009. Wielkie brawa dla organizatorów turnieju oraz dla naszych zawodników za piłkarskie emocje. Wszystkie drużyny zostały nagrodzone pucharami a każdy zawodnik medalem..
Serdeczne podziękowania, dla firmy „Navikon” za użyczenie nam busa na wyjazdowy turniej do Szczecina.