ZWYCIĘSTWO 4:0 TRAMPKARZY AP BALTICA ŚWINOUJŚCIE

ZWYCIĘSTWO 4:0 TRAMPKARZY AP BALTICA ŚWINOUJŚCIE
W sobotnie przedpołudnie, na sztucznym boisku OSiR w Świnoujściu, Trampkarze AP Baltica Świnoujście rozegrali mecz 4 kolejki w ramach Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy, w którym podejmowali AP Kotwicę Kołobrzeg.
Nasi młodzi piłkarze od początku meczu posiadali przewagę, czego zwieńczeniem była bramka Filipa Adamskiego z rzutu wolnego. Cieniem na pierwszą połowę spotkania kładzie się brutalny faul piłkarza Kotwicy, po którym boisko musiał opuścić ciężko kontuzjowany Mike Janiszewski. Nasz Zawodnik po interwencji ratownika medycznego Pana Leszka Wagi nie wrócił już na boisko. Co ciekawe sprawca faulu nie otrzymał od sędziego żadnej kartki, a powinien opuścić boisko z czerwoną kartką.
Po przerwie przewaga naszej drużyny wzrosła, czego odzwierciedleniem były kolejne bramki. Najpierw w zamieszaniu podbramkowym piłkę w siatce ulokował Maks Turajski. Następnie pięknym strzałem z rzutu wolnego w samo okienko bramki gości swoją drugą bramkę strzelił Filip Adamski. Wynik na 4-0 po świetnej akcji całego zespołu ładnym strzałem na dalszy słupek ustalił Olaf Wojtkiewicz.
Skład naszej drużyny: Zaleski kpt. , Jończyk, Tas, Urbaniak, Piasecki, Adamski, Janiszewski, Sułkowski, Biesiadzinski, Rożko, Wojtkiewicz, Turajski, Rynkiewicz, Chaikovskyi oraz Jasiecki.
Bramki: 2 Filip Adamski (obie z wolnych), Maks Turajski, Olaf Wojtkiewicz.
AP Baltica Świnoujście składa serdeczne podziękowania Panu Leszkowi Wadze za opiekę medyczną.
Serdecznie Gratulujemy naszym piłkarzom ???⚽