EFEKTOWNE ZWYCIĘSTWO TRAMPKARZY BALTICA ŚWINOUJŚCIE

EFEKTOWNE ZWYCIĘSTWO TRAMPKARZY BALTICA ŚWINOUJŚCIE
W kończącą weekend majowy niedzielę (05.05) Trampkarze AP Baltica Świnoujście, rozegrali w Gryfinie mecz 7 kolejki Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy ZZPN z miejscowym Energetykiem.
Od samego początku mecz pozostawał pod pełną kontrolą piłkarzy ze Świnoujścia, którzy górowali nad przeciwnikiem w każdym aspekcie, zarówno indywidualnie pod względem technicznych umiejętności jak i zespołowo. Spotkanie było pełne pięknych akcji i sytuacji bramkowych stwarzanych przez naszą drużynę, a także efektownych zagrań prezentowanych przez naszych piłkarzy.
Jedynym minusem tego wydarzenia kolejny raz była postawa sędziów, którzy dopuszczali do bardzo ostrej gry i brutalnych fauli, czego w młodzieżowej piłce w ogóle nie powinniśmy oglądać. W efekcie tego przedwcześnie plac gry opuścić musieli kontuzjowani Oliwier Piasecki, a także najmłodszy na boisku Aleksander Tas.
W podsumowaniu Trampkarze AP Baltica Świnoujście odnieśli kolejne przekonujące zwycięstwo, tym razem na wyjeździe, z Energetykiem Gryfino w rozmiarze 7:0.
Skład AP Baltica: Zaleski -kpt, Rynkiewicz, Tas, Adamski, Piasecki, Padykuła, Rożko, Dziuba, Janiszewski, Turajski, Biesiadzinski, Sułkowski, Jończyk i Chaikovskyi.
Bramki strzelili: Maks Turajski 3, Romek Dziuba 2, Filip Adamski oraz Michał Padykuła z rzutu wolnego.
Serdecznie Gratulujemy naszym młodym Piłkarzom 👏💪⚽👍🙂