WEEKENDOWE ROZGRYWKI AP BALTICA ŚWINOUJŚCIE.

WEEKENDOWE ROZGRYWKI AP BALTICA ŚWINOUJŚCIE.
W sobotę (18.05), Akademia Piłkarska Baltica Świnoujście, była gospodarzem turnieju w ramach Terenowej Ligii Żaka. Od godz. 11:00, na obiekcie sportowym przy ul. Białoruskiej drużyny: AP Gryf Kamień Pomorski I i II, Vineta Wolin, Fala Międzyzdroje oraz 2 zespoły AP Baltica rozgrywały emocjonujące pojedynki.
Nasi zawodnicy pokazali wiele bardzo ciekawych zagrań, po których padały piękne bramki. Zawody stały na wysokim poziomie i bardzo podobały się licznie zgromadzonej publiczności.
W niedzielę (19.05), Młodzicy AP Baltica Świnoujście rozegrali kolejne spotkanie, również na Warszowie, w ramach rozgrywek ligowych ZZPN z Gryfem Kamień Pomorski. Od początku mecz był bardzo wyrównany. Wysoki poziom piłkarskich umiejętności młodych piłkarzy, rysował przyjemne dla oka widowisko. Piękne akcje, wiele sytuacji bramkowych, to obraz gry tego spotkania. Determinacja i wiara w zwycięstwo zawodników Baltici towarzyszy do ostatniego gwizdka, jednak w decydujących momentach brakowało wykończenia. Ostatecznie to emocjonujące spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 3:4.
Również w niedzielę (19.05), na syntetycznym boisku OSiR w Świnoujściu , Akademia Piłkarska Baltica, uczestniczyła w turnieju w ramach Terenowej Ligi Orlika Młodszego (E2) ZZPN, którego gospodarzem była Flota Świnoujście. W turnieju udział wzięło 6 zespołów, które zagrały systemem „każdy z każdym”. Nasz zespół zagrał z drużynami: Flota Świnoujście, Prawobrzeże Świnoujście, Iskra Golczewo a także Fala Międzyzdroje, która wystawiła w turnieju 2 drużyny. Wspaniała pogoda równała się grze naszych młodych Orłów, które zapewniły kibicom wielkie piłkarskie emocje, w czysto sportowej rywalizacji. Wielkie Brawa dla wszystkich naszych młodych Piłkarzy 👏🏆👍