DRUŻYNY AP BALTICA NA TURNIEJU „KINDER CUP 2019” W SŁUBICACH

DRUŻYNY AP BALTICA NA TURNIEJU „KINDER CUP 2019” W SŁUBICACH
W sobotę (01.06) Akademia Piłkarska Baltica, skorzystała z zaproszenia wybierając się do Słubic na Turnieje Żaków i Orlików „KINDER CUP” 2019 organizowany z okazji Dnia Dziecka. Obsadzone mocnymi drużynami turnieje gwarantowały wspaniałą rywalizację i dobra zabawę. Oprócz naszej drużyny zjawili się – na turnieju Żaków: Pogoń Szczecin, Lech Poznań FA, Czarni Browar Witnica, UKS Perła Cybianka, Celuloza 2010 Kostrzyn, UKS Słońsk, Polonia Słubice, SAP Słubice, Stilon Gorzów, Łącznik Strzelce Krajeńskie, Celuloza 2011 Kostrzyn.
Na turnieju Orlików: Pogoń Szczecin, SAP Słubice, Polonia Słubice, UKS Perła Cybianka, Czarni Browar Witnica, UKS Słońsk, APMM Falubaz Zielona Góra.
Z uwagi na wczesne rozpoczęcie turniejów godz. 10:00 i ilość kilometrów, drużyny AP Baltici wybrały się dzień wcześniej, chcąc w pełni wypoczęte korzystać z atrakcji tego urokliwego miejsca. Organizatorzy turniejów zapewniali: dobrą pogodę, wysoki poziom piłkarski, świetną zabawę, pozytywne emocje, wspaniałą oprawę. Trzeba przyznać, że z deklaracji wywiązali się w 100 %. Od początku do końca słubickich turniejów, uśmiech i zadowolenie widniały na twarzach wszystkich uczestników i właśnie taki był cel owej wyprawy. Choć w tym dniu doświadczenie piłkarskie i wyniki miały mniejsze znaczenie, to AP Baltica godnie reprezentowała nasze miasto Świnoujście.
Podziękowania dla Rodziców, którzy wybrali się z zespołem na Wielkie Kibicowanie
Wielkie brawa dla organizatorów i wszystkich uczestników.
Również w sobotę (01.06), na Warszowie , Akademia Piłkarska Baltica, uczestniczyła w turnieju w ramach Terenowej Ligi Orlika Młodszego (E2) ZZPN, którego gospodarzem była drużyna: Prawobrzeża Świnoujście. W turnieju udział wzięło 5 zespołów, które zagrały systemem “każdy z każdym”. Nasz zespół zagrał z drużynami: Flota Świnoujście, Prawobrzeże Świnoujście, a także Falą Międzyzdroje, która wystawiła w turnieju 2 drużyny.
Piękne akcje, wiele sytuacji bramkowych, wielkie piłkarskie emocje w czysto sportowej rywalizacji, to najlepszy opis tego turnieju.
Wielkie Brawa dla naszych młodych piłkarzy.