Baltica znowu wygrywa!:)

Wczoraj, 12 marca, w hali sportowej GP3 na Warszowie, nasze drużyny wzięły udział w Turnieju Młodych Talentów o Puchar Prezydenta Miasta Świnoujście.

Rywalizacja odbywała się w 3 kategoriach wiekowych. W Turnieju wystąpiły wszystkie kluby i szkółki piłkarskie ze Świnoujścia; Akademia Piłkarska Baltica, MKS Flota, UKS Czwórka Albatros, Prawobrzeże, AP Reissa, UKS Bałtyk.

Miło nam poinformować, że aż w dwóch kategoriach (2008/2009 oraz 2004/2005) zwyciężyły drużyny Naszej Akademii. Natomiast Nasza drużyna z rocznika 2006/2007, mimo straconego tylko jednego gola (jedyna stracona bramka w całym turnieju przez wszystkie nasze drużyny!) zajęła III miejsce. Zabrakło trochę szczęścia, gdyż we wszystkich meczach byliśmy stroną dominującą.

Ponadto Naszym Zawodnikom udało się wywalczyć również nagrody indywidualne dla najlepszych strzelców Turnieju. W kategorii 2006/2007 królem strzelców został Rayan Skwara, natomiast najlepszym snajperem w kategorii 2004/2005 został Olaf Wojtkiewicz.

Serdecznie gratulujemy wszystkim Naszym Zawodnikom z osobna oraz życzymy dalszych sukcesów!