2 miejsce AP Baltica Świnoujście w turnieju „TRZY WYSPY CUP”

Piłkarze naszej Akademii Piłkarskiej Baltica z rocznika 2004/05 zajęli 2 miejsce w Turnieju „TRZY WYSPY CUP”, rozegranym w sobotę – 22 kwietnia na sztucznym boisku OSIR przy ul. Matejki w Świnoujściu.

W sobotnim turnieju Młodzików zorganizowanym przez naszą AP Baltica rywalizował każdy z każdym, a mecze trwały po 30 minut. Zwyciężył zespół Pogoni Szczecin, z którą młodzi piłkarze AP Baltica na inaugurację Turnieju zremisowali 1:1 po bramce Miłosza Brzozowskiego.

Jednak nie wyniki były najistotniejsze tego dnia lecz możliwość zmierzenia się z wymagającymi rywalami, a także zdobycie niezbędnego doświadczenia.

Ponad setka widzów, która zjawiła się w sobotę aby obserwować zmagania młodych piłkarzy nie miała czego żałować. Mecze były bardzo zacięte, miały wyrównany przebieg i stały na bardzo wysokim poziomie sportowym.

Wyniki rywalizacji Turnieju TRZY WYSPY CUP podsumowali: znany konferansjer Maciej Murzynowski i przedstawiciel Głównego Sponsora Turnieju – HOTELU TRZY WYSPY – Pani Julia Fajkowska, która osobiście wręczyła puchary kapitanom drużyn, a także zaprosiła wszystkich uczestników Turnieju do HOTELU TRZY WYSPY na obiad.

Na specjalne słowa podziękowania zasługują Rodzice chłopców z Naszej Akademii 2004/05, którzy zorganizowali Mini Bufet w którym można było napić się kawy i herbaty, a także zjeść pyszne ciasto i owoce.

Wyniki Turnieju TRZY WYSPY CUP:

AP BALTICA – POGOŃ SZCZECIN 1:1 (Brzozowski Miłosz)
WARTA POZNAŃ – VINETA WOLIN 1:2
POGOŃ SZCZECIN – VINETA WOLIN 3:2
AP BALTICA – WARTA POZNAŃ 1:0 (Wieliczko Kacper)
AP BALTICA – VINETA WOLIN 0:0
POGOŃ SZCZECIN – WARTA POZNAŃ 2:1

TABELA:

POGOŃ SZCZECIN 7 PKT 6:4
AP BALTICA ŚWINOUJŚCIE 5 PKT 2:1
VINETA WOLIN 4 PKT 4:4
WARTA POZNAŃ 0 PKT 2:5