Netto Mini Mundial w Świnoujściu

W piątek (12.05), na boisku OSiR ze sztuczną nawierzchnią w Świnoujściu, odbyła się największa impreza piłkarska w Województwie Zachodniopomorskim – Netto Mini Mundial, który Nasza Akademia Baltica miała zaszczyt współorganizować już poraz drugi!

W wydarzeniu wzięły udział drużyny ze Świnoujskich oraz okolicznych szkół, a cały mundial rozegrany został na bardzo wysokim poziomie.

W kategorii 2004/2005 (klas V-VI) zwycięską drużyną został Meksyk (SP nr. 1).
Najlepszym zawodnikiem w tej kategorii wiekowej został Miłosz Brzozowski ze Szkoły Podstawowej nr. 1, który jest zawodnikiem naszej Akademii Baltica!

W kategorii 2006/2007 (klas III-IV) pierwsze miejsce zajął zespół Nigerii (SP nr. 6).
Najlepszym zawodnikiem tych roczników został Kacper Jasiecki, również ze Szkoły Podstawowej nr. 1, który jednocześnie jest zawodnikiem Akademii Piłkarskiej Baltica.

Do wielkiego finału, który odbędzie w Szczecinie przeszły łącznie cztery drużyny; Nigerii, Meksyku, Kamerunu oraz Tunezji.

Netto Mini Mundial został poprowadzony przez Jarosława Marendziaka z Radia Szczecin wraz z grupą Bono ze Szczecina, a wszystkie mecze przeprowadzone zostały pod opieką sędziowską trenerów z naszej Akademii – Sebastiana Olszara oraz Marcina Adamskiego.

Gratulujemy wszystkim zespołom oraz naszym zawodnikom!:)