PAŹDZIERNIKOWE ROZGRYWKI AP BALTICA.

Za nami kolejne mecze naszych drużyn w ramach rozgrywek ZZPN. Wczoraj (07.10) kategoria wiekowa Młodzik TLM D (2005/06)  przegrała z drużyną: Wybrzeże Rewalskie Rewal 0:8. Niedawno wypowiedziane słowa trenera Adama Nawałki
„ Zwycięstwa cieszą, porażki uczą” są najlepszą puentą wczorajszego spotkania. W tym samym czasie w Kamieniu Pomorskim w rozgrywkach turniejowych ZZPN  walczyła kategoria wiekowa Żak F (2009/10), rywalizując z Fundacja APR Zachodniopomorskie, Fala Międzyzdroje, Gryf Kamień Pomorski, Iskra Golczewo, gdzie odnotowano dwa zwycięstwa i dwie przegrane. Dodatkowo rozegrano mecz sparingowy z II drużyną Gryfa Kamienia Pomorskiego, który zakończył się zwycięstwem AP Baltica. W ramach Wojewódzkiej Ligii Trampkarzy WLT C (2004) ZZPN, gościliśmy Vinetę Wolin, gdzie po bardzo zaciętym i wyrównanym meczu zremisowaliśmy 2:2. Bramki dla naszej drużyny strzelali: Filip Adamski i Oskar Rożko.

Dziękujemy kibicom AP Baltica za doping!