KOLEJNE MECZE LIGOWE AP BALTICA.

KOLEJNE MECZE LIGOWE AP BALTICA.

W miniony weekend Akademia Piłkarska Baltica rozegrała kolejne mecze w ramach rozgrywek ligowych ZZPN.

W sobotę  (14.10) nasza drużyna Orlika (2007/08 ) uczestniczyła w turnieju ligowym organizowanym tym razem przez Flotę. Po niemrawym początku w wykonaniu naszych młodych piłkarzy (porażka z Vinetą Wolin i Remis z Falą Międzyzdroje) nasze Orliki odniosły 3 zwycięstwa z rzędu pokonując Flotę Świnoujście, Jantar Dziwów i  Bałtyk Międzywodzie.

Również w sobotę, na boisku w Policach Trampkarze (2004/05) AP Baltica, w ramach Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy odnieśli spektakularne zwycięstwo z tamtejszym Chemikiem 4:1.  Po bardzo dobrej grze całej drużyny bramki dla naszej najstarszej drużyny w pięknym stylu strzelali: Rożko Oskar -2, Turajski Maksymilian i Wrębiakowski Antoni.  Po zakończonym spotkaniu cała drużyna wraz z rodzicami udała się do  restauracji na pyszną pizzę.

W niedzielę (15.10) AP Baltica była gospodarzem turnieju ligowego w kategorii wiekowej Skrzat (2011/12). Rozgrywki odbyły się na płycie trawiastej Stadionu Miejskiego OSiR, przy ul. Matejki 22 w Świnoujściu. Gościliśmy drużyny: Gryf Kamień Pomorski, Footbal Academy Gryfice oraz Sparta Gryfice. Nasi najmłodsi piłkarze kolejny raz pokazali jak pięknie można bawić się piłką, budując piłkarskie emocje. Padło wiele pięknych bramek, jednak najważniejsza była atmosfera turnieju, gdzie tym razem Rodzice naszych Skrzatów odwdzięczyli się przyjezdnym gościnnością w postaci pysznego grilla i obfitego bufetu .

W środę kibicujemy AP Baltica w ramach Terenowej Ligi Młodzika (2005/06) ZZPN,  która zmierzy się na wyjeździe z Gryfem Kamień Pomorski.

 

Dziękujemy kibicom AP Baltica za doping!