AP BALTICA W TURNIEJU HALOWYM OSiR

W niedzielę (10.12) w hali sportowej GP3 na Warszowie odbył się zorganizowany przez OSiR turniej piłkarski w dwóch kategoriach wiekowych. Organizatorzy zdecydowali nie przyznawać miejsc, niemniej jednak nasze drużyny w rywalizacji wypadły bardzo dobrze, dostarczając kibicom wiele sportowych emocji ?.
W kategorii wiekowej 2005/06 wystąpiły dwie nasze drużyny. AP Baltica I pokonała kolejno Akademię Piłkarską Reissa 1:0, Flotę Świnoujście 6:0, drużyny UKS Czwórki Albatros I 4:0, II 2:0. AP Baltica II zwyciężyła z Flotą 3:0, z UKS Czwórka Albatros I 2:0, II1:0, oraz zremisowała z AP Reissa 1:1. W Bezpośrednim meczu obu naszych drużyn AP Baltica I pokonała AP Baltica II 2:0. Najlepszym strzelcem turnieju został Daniel Zamiara z AP Baltica I, który zdobył 6 bramek. Najlepszym bramkarzem według regulaminu turnieju powinien zostać Kacper Kluczyński z AP Baltica I, który puścił najmniej goli.
W kategorii wiekowej 2003/04 AP Baltica również wypadła wspaniale. Po remisie z Falą Międzyzdroje 2:2, AP Baltica pokonała kolejno Prawobrzeże II 8:0, Prawobrzeże I 10:0,i Flotę Świnoujście 5:1. Królem strzelców z 8 golami został Olaf Wojtkiewicz, a najlepszym bramkarzem Wiktor Zaleski (obaj z AP Baltica).
Gratulujemy wszystkim naszym młodym Piłkarzom !!!
Podziękowania dla Rodziców za gorący doping.!!