KOLEJNY DZIEŃ AP BALTICA W HISZPANII


W swoim drugim dniu pobytu w hiszpańskim miasteczku Lloret De Mar zespoły AP Baltica czekało nie lada wyzwanie. Nasze drużyny zmierzyły się z filialnymi zespołami renomowanego hiszpańskiego zespołu ESPANYOL BARCELONA. Rywalizacja polsko-hiszpańska wzbudziła spore zainteresowanie miejscowych kibiców, którzy oglądali mecze i żywiołowo reagowali na boiskowe wydarzenia. My mogliśmy za to liczyć na doping małej grupy kibiców-turystów z Polski.
Najpierw na 2 połowach boiska zmierzyły się drużyny Młodzików i Orlików. Po niezwykle zaciętych i wyrównanych meczach, a co najważniejsze po bardzo dobrej grze, nasze drużyny musiały uznać wyższość rywali ponosząc porażki odpowiednio 2-4 i 3-7. Bramki dla Młodzików strzelili Paruch Filip i Okoński Adrian, natomiast dla Orlików Wawrzonkiewicz Beniamin, Rupar Kajtek i Olszar Szymon.
Na końcu, juz przy oświetleniu elektrycznym, rozegrano mecz Trampkarzy. Ku wielkiemu zaskoczeniu miejscowych kibiców drużyna AP Baltica odniosła przekonujące zwycięstwo 8-1. Po bardzo widowiskowych akcjach całego zespołu bramki dla naszej drużyny strzelili: 3 Padykuła Michał, 2 Wrebiakowski Antek, 2 Rożko Oskar i 1 Dziuba Roman.
Wszystkim naszym drużynom gratulujemy wspaniałej postawy.