ZWYCIĘSKI WEEKEND AP BALTICA


W niedzielę (27.05), Młodzicy AP Baltica w Wolinie rozegrali mecz, w ramach Terenowej Ligi Młodzika (2005/06) ZZPN, w którym zmierzyli się z tamtejszą Vinetą. Piłkarze Baltici, wyszli na spotkanie bardzo skoncentrowani i zmotywowani, co już po kilku minutach przyniosło oczekiwane efekty w postaci pięknych akcji uwieńczonych golami. Dominacja w pierwszej połowie oraz pewność gry w kolejnych minutach, to obraz gry tego spotkania. Do sukcesu przyczyniła się również, świetna dyspozycja naszego bramkarza, który zatrzymał tablice z wynikiem 4:2. Bramki dla naszej drużyny strzelili: Turajski Maksymilian-2, Szmaja Kacper, Strzelczyk Przemysław.
W tym dniu, również nasi najmłodsi piłkarze Skrzaty (2011/12), w Gryficach rozegrali turniej z drużynami: Gryf Kamień Pomorski, Footbal Academy Gryfice oraz Sparta Gryfice. Piękny futbol, świetna zabawa, sportowe emocje, wszystko to zagościło dziś w Gryficach. Nasze najmłodsze gwiazdy z dorobkiem wielu bramek i zdobytym doświadczeniem piłkarskim zadowoleni powrócili do Świnoujścia.
Przed nami (28.05), poniedziałkowy turniej Żaków (2009/10). W Golczewie rozegrają turniej ZZPN w swojej kategorii wiekowej z drużynami: Gryf Kamień Pomorski, Iskra Golczewo oraz Fala Międzyzdroje.
Wszystkim kibicom dziękujemy za doping.