TURNIEJE BALTICA CUP 2018


W sobotę (08.12), AP BALTICA rozpoczęła cykl turniejów halowych Baltica Cup 2018. O godz. 10:00 , jako pierwsi na parkiet w hali sportowej na Warszowie wybiegli zawodnicy z rocznika 2012 i młodsi. W zawodach wzięło udział 5 zespołów: Junior Police, Football Academy Gryfice, Fala Międzyzdroje oraz 2 zespoły AP BALTICA.
Warto nadmienić, że w zespole gospodarzy wystąpili też chłopcy z roczników 2013 i 2014.
Gra toczyła się systemem każdy z każdym. Już w najmłodszej kategorii wiekowej nie zabrakło pięknych akcji i wiele strzelonych bramek, za które licznie zgromadzona publiczność dziękowała wielkimi brawami.
O godz. 15:00 do kolejnego turnieju, tym razem dla rocznika 2009 przystąpiły zespoły: APP Szczecin, Żaki Szczecin Dąbie, AP Gryf Kamień Pomorski, Fala Międzyzdroje, AP Gryfice i gospodarz AP BALTICA.
Mecze były niesamowicie wyrównane i trzymały w napięciu do ostatnich sekund, ,o czym świadczy aż 8 spotkań zakończonych remisem. Na obu turniejach, mimo zaciętej rywalizacji gra była fair-play, ze wspaniałą atmosferą w tle.
Brawa dla wszystkich zawodników za piękną grę!
Podziękowania dla rodziców za przygotowanie poczęstunku oraz dla Pana Grzybowskiego z West Baltic Resort, za ufundowane pysznej zupy.??